Şişli Perde Dekorasyonları

Şişli Perde Dekorasyonları

Şişli Perde Dekorasyonları

Ofislerde, evlerde, kış bahçelerinde, dükkanlar da ve daha birçok yaşam alanlarında kullanılan, bulunduğu ortamı şıklaştıran ve kullanışlı hale getiren perdelerin seçimleri oldukça önem arz etmektedir. Perde seçimleri o kadar kolay seçimler olmamaktadır. Kullanışlı olması, dekorasyon olarak uyumlu olması gibi sebepler perdelerin seçiminde çok önemli yer tutmaktadır. Bu perdeler arasında en kullanışlı ve şık olanları hiç şüphesiz ki şişli perdedir. Bu Perdeler oldukça fazla tercih edilen perdeler arasındadır. Ev, ofis, iş yeri gibi birçok mekanın önemli parçası olmaktadır.

            Ahşap Şişli Perde Çeşitleri

            Bu perdelerin en çok kullanılan çeşitlerinden birisi ahşap kullanımlı perde çeşitleridir. Ahşap şişli modelleri hem göz alıcı bir görünüme sahiptir hem de çok çabuk temizlenebilen modellerdir. Nemli bez ile kolaylıkla silinebilen bu perdeler birçok kişinin yaşam alanını süslemektedir. Pratiklik arayan kişiler için oldukça tercih edilebilir durumda olan bu perdeler balon şişli modelleri ve brillant şişli modelleri gibi çeşitlerine sahiptir. Bu seçeneklerle birçok model tercihine kavuşulabilmektedir.

            Ahşap şişli modellerinde bulunan mekana göre seçim yapmak çok önemlidir. Mekana uygun perde seçimleri sayesinde daha beğenilen ve huzurlu ortamlara geçişler yapılır. Ahşabın her tonunun kullanıldığı bu modellerle dekorasyon olarak yaşam alanlarınıza şık dokunuşlar yapabilirsiniz.

            Metal Şişli Perde Çeşitleri

            Alüminyum şişli modelleri birçok çeşidi ile oldukça geniş bir seçim yelpazesine sahip olan perde modelleridir.  Özellikle ev ve bürolarda kullanılan bu perde çeşitleri güneşi direk olarak kırdığı için içeriye sadece aydınlık girer. Işık miktarının geçişi ve mahremiyet konusunda kontrolün sağlanmasında önemli yer tutar. Ucuz, çok yönlü ve kullanışlı olan bu perdeler, en çok satılan perde çeşitleri arasındadır. Bu perdeler alüminyum yapraklardan yapılmış olan hafif perdelerdir. Ofislerde ve modern döşenmiş mekanlarda sıklıkla tercih edilen bu perdelerin birçok renk seçimi olmaktadır.  16 mm, 25 mm, 50 mm gibi kalınlıklarda üretimleri yapılan metal şişli perdeler motor ve uzaktan kumandalı sistemlerle istenilen seviyede tutulabilmektedir.

            Uygun Fiyat Seçenekleri

            Şişli perde seçeneklerinin oldukça geniş bir seçim yelpazesi vardır. Perdenin kalınlığı, renk seçimi, ahşap ise ahşabın malzemesi ve tonu gibi birçok seçenekle farklı şişli perde çeşitleri elde edilebilmektedir. Bu seçimlerle yaşam alanlarına çok şık ve sade dokunuşlar verilebilir. Hesaplılık açısından da Şişli perde fiyatı ile yarışır durumdadır.

            Kullanılan renk seçimi, seçilen alüminyumun kalınlığı, ahşabın tonu ve malzemesi ve model farklılıklarına göre farklılık gösterebilen şişli perde fiyatları aşağı yukarı Şişli perde fiyatları ile eşdeğer olmaktadır.

Date 20 Kasım 2020
Categories şişli perde