Şişli Perde Şıklığı

Şişli Perde Şıklığı

Şişli Perde Şıklığı

Evimizin, ofisimizin, iş yerlerimizin, kışlık bahçelerimizin ya da birçok yaşam merkezinin hem şıklaşması hem de kullanışlı hale gelmesinde perde seçimlerinin önemi oldukça fazladır. Perde seçimleri o kadar kolay bir seçim değildir. Hem kullanışlı olması hem de ev dekorunu yansıtması ve tamamlayıcı olması bakımından oldukça özel olmalıdır. En kullanışlı ve şık perdeler arasında bulunan şişli perde en çok tercih edilen perdeler arasındadır. Oldukça sık kullanım alanı olan bu perdelere evlerde, iş yerlerinde, restoranlarda ve daha birçok yerde rastlayabiliriz.

            Ahşap ve Metal Şişli Perde Modelleri

            Bu perdelerin en çok kullanılan modelleri ahşap ve metal olan modelleridir. Ahşap şişli modelleri göz alıcı görünümlerin yanında kolaylıkla temizlenebilme özelliği ile birçok kişinin yaşam alanını süslemektedir. Nemli bez yardımı ile çok kolay bir şekilde temizlenen bu perdeler pratiklik arayan kişiler için oldukça dikkat çekmektedir. Balon perde modelleri ve brillant perde modelleri gibi seçenekleri olan ahşap şişli modellerinin her tarza ve isteğe göre uygun bir modeli bulunabilmektedir.

Ahşap şişli modellerinde mekana göre seçimler de oldukça önem taşır. Mekana uygun perde seçimleri ile daha beğenilen ve daha huzurlu ortamlar elde etmek sizin elinizdedir. Ahşabın hemen hemen her tonunu şişli modellerinde bulabiliriz.

            Alüminyum şişli modelleri ev ve bürolar için tercih edilen bir güneşlik rolündedir. Işık miktarının geçişi ve mahremiyet konularında kontrolün sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ucuz, çok yönlü ve kullanımın rahatlığı ile bu perdeler, perde pazarındaki bir numaralı satış rakamlarına ulaşmaktadır. Direk olarak güneşi kıran ve içeriye sadece aydınlık girmesini sağlayan bu perdeler alüminyum yapraklardan yapılmış hafif perdelerdir. Ofis ve modern döşenmiş mekânlarda tercih edilen bu perdelerin birçok renk seçimi mevuttur. 16 mm, 25 mm ve 50 mm gibi kalınlıklarla üretilen şişli modellerinin motor ve uzaktan kumandalı sistem seçenekleri de mevcuttur.

            Uygun Fiyatlarda Şık Tasarımlar

            Şişli perde modelleri oldukça geniş bir seçim havuzuna sahip olan perde çeşitleridir. Alüminyum perde kalınlığı, renk seçimleri, ahşap ise ahşabın tonu ve malzemesi gibi geniş yelpazeye sahip seçim olanakları ile yaşam alanlarına farklı ve şık havalar katılabilir. Uygunluk açısından da Şişli perde fiyatına benzeyen bu perdeler sıklıkla tercih edilen perdeler arasındadır.

            Alüminyum kalınlığı, kullanılan ahşap modeli ve tonu, model farklılıklarına göre değişkenlik gösterebilen şişli perde fiyatları, Şişli perde fiyatları ile neredeyse aynı fiyatlara sahiptir. Metrekare fiyatları değişkenlik gösterse de yaklaşık olarak 40 Türk lirasından satışı yapılmaktadır.

Date 26 Kasım 2020
Categories şişli perde