HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

Doruk Perde Sistemleri olarak; inşaat ve dekorasyon sektöründe yaklaşık 30 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmet sektörü Türkiye ve Avrupa da en çok gelişen sektörlerdendir. Bu sektörün genç üyelerin den biri olmasına rağmen hızlı gelişen yapısıyla müşteri portföyünü geliştirmiş ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.Perde ve inşat dekorasyon denince Doruk Perde Sistemleri ilk akla gelen firmalar arasındadır. Çizgi perde ev , ofis ve iş yeri perdesinin yanı sıra verdiği hizmet alanın da halı, parke, zemin yer döşemesi hizmetlerini vermektedir.

Firmamız İstanbul Beşiktaş’ ta kurulmuş hizmetinin , 30 yılı aşan tecrübesi ve konusunda uzman kadrosu ile ev ve ofis perde parke ve halı yer döşemesi ekipmanları ile farklı sektörler için hizmet yapmaktadır.

Perde de; Kumaş perde jaluzi perde, stor perde, dikey perde, katlamalı perde, ahşap stor, tül, ip perde, fonluk ve sahneden, motorlu ve manüel perde ve yer döşemesi alanlarında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.